juni

2022

Woensdag 1 juni

Ft. Kreken & Polders 45 & 60 km (0p)

Organiserende club : WTC. Blijf Jong Assenede

Inschrijving en vrije start van 13.00 u. t/m 18.30 u.

Waar : Gemeentelijke sporthal , Kapellestraat 4 , 9960 Assenede

Zaterdag 4 juni

Ft. Maldegem - Staden - Maldegem 25, 60 & 108 km (1p)

Organiserende club : WTC. Maldegem

Inschrijving en vrije start van 7.00 u. t/m 13.30 u. (25 & 60 km)

                       7.00 u. t/m 13.00 u. (108 km)

Waar : Cafetaria sporthal Meos , Bloemestraat 36D , 9990 Maldegem

Zondag 5 juni 

Club-rit (1p) 

Groep A :  Ertvelde (Marc) start om 8.30 u.

Groep B : Ursel start om 8.30 u. (VW. Katia)

Maandag 6 juni

Ft. Philippine 45, 75 & 105 km (1p)

Selectieproef "Ster v/h Meetjesland"

Organiserende club : WTC. Philippine

Inschrijving en vrije start van 7.30 u. t/m 12.00 u. (45 km)

                      7.30 u. t/m 11.00 u. (75 km)

                      7.30 u. t/m 9.30 u. (105 km)

Waar : Kantine tennisvereniging , Mosselverkorting 6 , 4553 Philippine (NL)

Zaterdag 11 juni

Azalea Fietstochten 25, 50, 75 & 105 km (1p)

Organiserende club : WSC. Oostakker Lochristi

Inschrijving en vrije start van 8.00 u. t/m 14.00 u. (25, 50 & 75 km)

                      7.00 u. t/m 13.00 u. (105 km)

Waar : Edugo Campus De Brug , Eksaarderijweg 24 , 9041 Oostakker

Zondag 12 juni

 Club-rit (1p)

Groep A : Deinze (Marino) start om 8.30 u.

Groep B : Deinze start om 8.30 u. (VW. Katia)

VIBLO Cycling Challenge 60 & 90 km (1p)

Organiserende club : Team 4 Cycling

Inschrijving en vrije start van 7.30 u. t/m 13.00 u. (60 km)

                      7.00 u. t/m 11.00 u. (90 km)

Waar : VIBLO Leieland , Kouter 93 , 9800 Deinze

Dinsdag 14 juni

Herinneringstocht 32 & 53 km (0p)

Organiserende club : SK. Heusden

Inschrijving en vrije start 13.30 u. t/m 16.30 u.

Waar : Praatcafé De Matroos , Magerstraat 13 , 9070 Heusden

Zaterdag 18 juni

Les Collines - LM Classic 35, 65, 105 & 150 km (1p)

Selectieproef "Ster v/h Meetjesland"

Organiserende club : SV. Zomergem

Inschrijving en vrije start van 7.00 u. t/m 14.00 u. (35 & 65 km)

                      7.00 u. t/m 13.00 u. (105 km) 

                      7.00 u. t/m 9.00 u. (150 km)

Waar : Sportcentrum Den Boer , Den Boer 17 , 9930 Lievegem (Zomergem)

Zondag 19 juni

Club-rit (1p)

Groep A : Ruddervoorde (Marino) start om 8.30 u.

Groep B : Aarsele start om 8.30 u. (VW. Katia)

Woensdag 22 juni

Scheldetocht 53 km (0p)

Organiserende club : WTC. Destelbergen Sport

Inschrijving en vrije start van 13.00 u. t/m 16.00 u.

Waar : Cafetaria sporthtal Het Meer , Koedreef 1 , 9070 Destelbergen

Zaterdag 25 juni

Memorial Willy Tys 40, 80 & 110km (1p)

Selectieproef "Ster v/h Meetjesland"

Organiserende club : Centrum Sportief Eeklo

Inschrijving en vrije start van 7.00 u. t/m 14.00 u.

Waar : Café Sparrenhof , Bruggesteenweg 183 , 9900 Eeklo

Zondag 26 juni

Club-rit (1p)

Groep A :  Sint-Laureins (Marino) start om 8.30 u.

Groep B : Lovendegem start om 8.30 u. (VW. Katia)

Woensdag 29 juni

Van West naar Oost 40 & 60 km (0p)

Organiserende club : De Zwarte Kat Rijders Zelzate

Inschrijving en vrije start van 13.00 u. t/m 17.00 u.

Waar : Café De Zwarte Kat, Asseneedesteenweg 140 , 9060 Zelzate

 WTC Aalter Sportief | Cycling Vlaanderen | Opgericht: 31/03/1961 | Privacy Policy
Stamnummer: 70000466 | IBAN: BE65 3632 1674 2496 
Mogelijk gemaakt door Webnode
Maak een gratis website.